16 листопада 2022 року, напередодні Дня студента, викладачі та студенти першого курсу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету здійснили екскурсію Черкащиною. Під час заходу було відвідано Спасо-Преображенську церкву, яку можна вважати перлиною архітектури Черкащини, Земську лікарню, – дерев’яний будинок ХІХ століття, спроектований відомим архітектором Владиславом Городецьким, музей ім. Т.Г. Шевченка. Також студенти мали можливість ознайомитися з особливостями організації сільського зеленого туризму, відвідавши садибу «Коло друзів», де були продегустовані страви української кухні. Під час заходу була презентована «Туристична абетка Черкащини», розроблена викладачами та студентами кафедри.