Заняття на базі студентської їдальні

15 березня 2024 року для студентів 3 курсу спеціальності 181 Харчові технології ОП Технології харчування (в ресторанному господарстві ) кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету було проведено заняття з дисципліни «Організація виробництва і обслуговування в ресторанному господарстві» на тему «Організація харчування студентів» на базі студентської їдальні Черкаського державного технологічного університету. Здобувачі проаналізували асортимент страв у меню закладу, відзначили конструктивні особливості лінії роздавальні, призначення окремих прилавків та обладнання, особливості організації обслуговування. Заняття на виробництві є невід’ємною частиною навчального процесу студентів.