Гарбуз-Фест

01 листопада 2022 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету відбувся щорічний кулінарний конкурс «Гарбуз-фест», у якому взяли участь викладачі та студенти. Під час конкурсу професійне журі, до якого входили викладачі-технологи, оцінило страву, приготовлену з гарбуза, її вигляд та технологічну карту, а також оформлення столу. Найкреативнішими та найсмачнішими стравами виявилися імбирна паста з гарбузово-вершковим соусом, наливка «Гарбузівка» за стародавнім рецептом, чізкейк з гарбузом, які вже зараз можуть стати родзинкою в меню найвишуканіших ресторанів. Завдяки професійній майстерності викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ студенти мали можливість в ігровій формі опанувати інноваційні технології приготування продукції ресторанного господарства та специфіку оформлення святкового столу.