Студенти 1 курсу ознайомилися з рекреаційною інфраструктурою дитячого парку, розташованого в центрі міста Черкаси.

Студенти 1 курсу, які здобувають вищу освіту за спеціальностями «Туризм» кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету технологій, будівництва та раціонального природокористування ЧДТУ, знайомилися з рекреаційною інфраструктурою дитячого парку, розташованого в центрі міста Черкаси.

За результатами екскурсії студенти, які є членами наукового студентського гуртка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, висловили бажання й в подальшому поступово досліджувати рекреаційні території як міста Черкаси, так і Черкаської області.

А наразі про перші враження від побаченого на території парку та почутої інформації й відповідних коментарів від доцента кафедри Світлани Бєляєвої студенти мають підготувати презентації та реферат відповідно до тематики практичних занять з дисципліни «Рекреалогія».