«Профілактика суїцидальної поведінки особистості»

28.02.2024 року здобувачі вищої освіти, що навчаються за освітніми програмами «Готельно-ресторанна справа», «Технології харчування (в ресторанному господарстві»), «Туризм», першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету, відвідали профілактичну лекцію «Профілактика суїцидальної поведінки особистості», організовану практичним психологом відділу студентського розвитку та культурних програм Макаровою Ларисою Миколаївною.

Під час лекції були розглянуті причини виникнення суїцидальної поведінки та методи її подолання. Також здобувачі мали можливість індивідуально поспілкуватися з психологом, а також анонімно, за допомогою Google Форми, звернутися до неї.