«Битва млинців»

12.03.24 , на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету відбувся захоплюючий та смачний конкурс «Битва млинців» з нагоди свята Масниці. Представлені страви готували за оригінальними рецептурами, у яких поєднувалися традиційні та інноваційні технології і власна творчість. На розгляд журі були представлені млинці шоколадні, з карамелізованими яблуками, “Тріо”, “Сюзетт”, “Тірамісу”, налисникові корзинки з бісквітом. Чудовим шоу був процес фламбування млинчиків. Всі млинці прийшлися до смаку. Запропонові рецептури оцінять ресторатори Черкас – майбутні роботодавці. Впроваджена рецептура в меню ресторану та робота для переможців буде достойною винагородою для здобувачів освіти.