Заняття на базі підприємства

У межах проведення занять на виробництві 28.03.2024 року на базі кафе «ЧАЧА» для студентів спеціальності 181 «Харчові технології» ОП «Технології харчування (в ресторанному господарстві)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету було проведено практичне заняття з дисципліни «Організація виробництва і обслуговування в ресторанному господарстві» на тему: «Характеристика матеріально-технічної бази для організації обслуговування споживачів у закладах ресторанного господарства». Здобувачі освіти проаналізували особливості екстер’єру та інтер’єру закладу, ознайомилися з асортиментом столового посуду та його призначенням.