Заняття з роботодавцями для студентів спеціальності 181 «Харчові технології» ОП «Технології харчування (в ресторанному господарстві)»

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ систематично проводяться заняття з роботодавцями. Так, 04.04.2024 для студентів спеціальності 181 «Харчові технології» ОП «Технології харчування (в ресторанному господарстві)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Черкаського державного технологічного університету була організована зустріч з HR-менеджером ресторанів Faro del Porto, Fabrica, ChaCha, Оскар, Ерік, Чорноморка, Yoshi. Під час зустрічі у жвавій дискусії були обговорені вимоги роботодавців до виробничого та обслуговуючого персоналу закладів, умови праці на виробництві, важливість постійного підвищення кваліфікації персоналу та можливість кар’єрного росту.