Участь у підсумковій науково-практичній відеоконференції ІІ етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

11 квітня 2024 року студентка 3 курсу спеціальності 181 «Харчові технології» ОП «Технології харчування (в ресторанному господарстві) кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету Меркотан Марина взяла участь у підсумковій науково-практичній відеоконференції ІІ етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2023-2024 н. р. Галузева конкурсна комісія під головуванням ректора Національного університету харчових технологій Олександра Шевченка нагородила здобувачку освіти грамотою в номінації «Креативність». Бажаємо Марині подальших наукових звершень!