Практичне заняття з дисципліни «Вступ до фаху»

4 жовтня 2022 року для студентів 1 курсу спеціальностей «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» та «Технології харчування (в ресторанному господарстві)» було проведено практичне заняття з дисципліни «Вступ до фаху» на базі ресторану «Шо там? Юність». Під час екскурсії співзасновники черкаської мережі закладів «Шо там?», випускники ЧДТУ, – Михайло та Іван Іскімжі, розповіли здобувачам освіти про специфіку організації роботи кав’ярень. Також студентам відкрили таємниці приготування базових та авторських кавових напоїв. За результатами практичного заняття студенти розробили критерії оцінювання кав’ярень міста в рамках підготовки до фестивалю «Кава-фест», ініціатором проведення якого є кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету.